google na hlavnu

PR clanky

Ako si zariadiť luxusnú dovolenku za pár eur

 dovolenkaLežíte na lehátku pri mori, užívate si pálivé slnečné lúče, a pritom popíjate koktail s dážničkom na osvieženie. Krásna predstava však? Prestaňte o tom iba snívať a premeňte sny na realitu! Vôbec pri tom nebudete potrebovať milióny na účte, a ani pomoc cestovnej kancelárie.

Čítať ďalej: Ako si zariadiť luxusnú dovolenku za pár eur

Dovolenka vlastným autom - na čo myslieť pred cestou?

Most nova MaslenicaJar ešte poriadne ani neprišla a ľudia už pomaly začínajú plánovať letné dovolenky. Keďže veľa Slovákov každoročne uprednostňuje obľúbené Chorvátsko, niet sa ani čomu čudovať. Mnohí cestujú k moru vlastným autom a takúto dovolenku treba vždy riadne premyslieť a naplánovať. Či už ste skúsený vodič alebo sa chystáte na podobnú cestu prvýkrát, rozhodne ju netreba podceňovať. Poradíme vám, na čo všetko myslieť a ako sa na cestu riadne pripraviť.

Čítať ďalej: Dovolenka vlastným autom - na čo myslieť pred cestou?

Cestovné poistenie – myslite na zadné vrátka.

bol-zlatni  rat Poistenie je vec, o ktorú sa každý začne zujímať až keď sa niečo stane. Pretože to čo sa má pokaziť sa pokazí a nešťastie chodí po ľuďoch, je lepšie byť na túto možnosť pripravený. Hlavne pre rodiny s malými deťmi i pre mladých, čo holdujú adrenalínovým záležitostiam, ale nielen mladí radi cestujú do zahraničia. Tiež seniori sa stále viac vydávajú na cesty a pre cestovné kancelárie sú dôležitou klientelou.

Čítať ďalej: Cestovné poistenie – myslite na zadné vrátka.

Fotopasce – vždy na stráži

fotopascaUž sa vám možno prihodilo, že ste pri potulkách prírodou natrafili na malé čudo prichytené na strome. V poslednej dobe totiž prežívajú fotopasce veľký boom a stávajú sa skvelým pomocníkom pre ľudí pracujúcich v prírode. Prírodovedcom, zoológom a poľovníkom pomáhajú v monitorovaní zveri, ale aj pytliakov a zlodejov dreva.

Čítať ďalej: Fotopasce – vždy na stráži

Rím - na konci všetkých ciest.

Colosseum_in_RomeHovorí sa, že všetky cesty vedú do Ríma. Takže tam začínajú, alebo končia. Zrejme to súvisí s tým, že dlhú dobu to bolo najväčšie mesto sveta. A možno je to myslené tak, že by Rím  mal každý navštíviť. A veru mnoho ľudí to tak chápe, pretože Rím je najnavštevovanejším mestom sveta.

Čítať ďalej: Rím - na konci všetkých ciest.

Slnečné Bulharsko

PomorieBulharsko sa nachádza v juhovýchodnej časti Európy na Balkánskom polostrove. Nekonečné možnosti zábavy pre deti i dospelých plus ubytovanie v hoteloch, ktoré tvoria najmodernejšie hotelovú sieť v Európe. A to všetko za nízke ceny, to je dovolenka v Bulharsku. Okrem dlhých piesočnatých pláží, kvalitného ubytovania a dobrých cien však Bulharská riviéra zaujme aj ďalšími lákadlami, pre slovenského turistu nemenej dôležitými pri výbere dovolenkovej destinácie.

Čítať ďalej: Slnečné Bulharsko

Strana 1 z 2

Facebook