google na hlavnu

Tipy na víkend

Štefánikova mohyla na Bradle

MohylaPísať Milanovi Rastislavovi Štefánikovi sa môže zdať nosením dreva do lesa, preto len pripomeniem pár vetami, komuže to Oslobodený národ Československý, postavil mohylu na Bradle.
Čítať ďalej: Štefánikova mohyla na Bradle

Amsterdam - najliberálnejšie mesto Európy

AmsterdamO Amsterdame ste určite, ako ja, počuli všeličo. Oficiálno - neoficiálne sa hovorí o ňom, ako o meste predajnej lásky a ľahkých drog.
Ako je to teda? Navštívil som, nasal atmosféru plnú sladkého dymu a červených svetiel a....a všetko je to pravda. Amsterdam je naozaj taký... ale všetko pekne poporiadku.
Čítať ďalej: Amsterdam - najliberálnejšie mesto Európy

Hrad Vršatec - miznúci v lese

Lúka pod hradomMyslel som si, že stredné a horné Považie dôkladne poznám a nič ma už tu u nás nemôže prekvapiť, ale mýlil som sa. Stačilo pri Ilave na diaľnici smerom na Žilinu otočiť hlavu do ľava a to skalné bralo nemohlo ostať nepovšimnuté. No a čože to je za skalný útvar? Vršatské bralo. A ako taká strategická vyvýšenina, nemohol obísť pozorné oko staviteľov hradov v 13. storočí.
Čítať ďalej: Hrad Vršatec - miznúci v lese

Veľký Fatranský Kriváň

Fatranská jeseňKriváň v našom povedomí znamená symbol nášho národa, ale to sa jedná o Tatranský Kriváň. Fatranský Kriváň a s ním celý hlavný hrebeň Malej Fatry je nádherným kútom našej malej krajiny. A najvyšším bodom nášho najmenšieho Národného parku.

Čítať ďalej: Veľký Fatranský Kriváň

Hrad Trenčín

Hrad TrenčínHrad Trenčín je asi najznámejší slovenský hrad po bratislavskom. Je jeden z našich najkrajších, tretí najväčší a určite sa oplatí ho navštíviť. Rovnako ako historické mesto pod hradom.
Čítať ďalej: Hrad Trenčín

Veľký Rozsutec

Najvyšší z vrcholov RozsutcaMalá Fatra je raj pre turistov a ostatných milovníkov prírody. Poskytuje veľa možností a zaujímavostí.
Najznámejšie prírodné lákadlá sú asi Jánošíkové Diery , Tiesňavy a Šútovský vodopád .
Jednou z najkrajších turistických trás, podľa nás aj v celoslovenskom meradle, ktorých je mimochodom  v Malej Fatre neúrekom, je výstup na  Veľký celebrity sex tapes
Shemale Porn
animated porn
naked celebrities
mobile porn tubes
celebrity porn
gay cocks
hentai tentacle porn
gay fuck
naked celebrities
Rozsutec.

Čítať ďalej: Veľký Rozsutec

Hrad Hričov

Hričov HradV oblasti Súľovských vrchov, v ťažko prístupnom teréne, na strmých skalách, bol postavený ešte jeden hrad. Hričovský hrad. Je to tiché miesto, len kúsok od rušného hlavného ťahu Bratislava-Žilina, nad malou dedinkou Hričovské Podhradie.
Čítať ďalej: Hrad Hričov

Súľovské skaly a Súľovský hrad

HradKlenotom Slovenskej prírody sú Súľovské skaly. Súľovské skaly sa stali jedným z prvých chránených území na Slovensku v roku 1973. Dnes sú Súľovské skaly národnou prírodnou rezerváciou. Skaly sú vynikajúcim miestom pre turistiku, horolezectvo, ale aj poznávanie histórie našej krajiny.
Čítať ďalej: Súľovské skaly a Súľovský hrad

Strana 10 z 11

Facebook