google na hlavnu

Tipy na víkend

Hrad Čachtice

Hrad ČachticeAk poviem Čachtice, hneď každého napadne to druhé: Bátorička. Hrad Čachtice je pevne spojený s touto osobnosťou. Kvôli Alžbete Bátoriovej sa meno hradu Čachtice vyslovuje v mnohých jazykoch na celom svete. V poslednom období sa o Alžbete Bátoriovej hovorilo viac. Malo to svoje dôvody.
Čítať ďalej: Hrad Čachtice

Hrad Branč

BrančNa malebnom Záhorí medzi Sobotištom a Myjavou nájdete zrúcaninu veľkého hradu Branč. Vybrali sme sa tam na malý neskoro-jesenný výlet.
Čítať ďalej: Hrad Branč

Štefánikova mohyla na Bradle

MohylaPísať Milanovi Rastislavovi Štefánikovi sa môže zdať nosením dreva do lesa, preto len pripomeniem pár vetami, komuže to Oslobodený národ Československý, postavil mohylu na Bradle.
Čítať ďalej: Štefánikova mohyla na Bradle

Amsterdam - najliberálnejšie mesto Európy

AmsterdamO Amsterdame ste určite, ako ja, počuli všeličo. Oficiálno - neoficiálne sa hovorí o ňom, ako o meste predajnej lásky a ľahkých drog.
Ako je to teda? Navštívil som, nasal atmosféru plnú sladkého dymu a červených svetiel a....a všetko je to pravda. Amsterdam je naozaj taký... ale všetko pekne poporiadku.
Čítať ďalej: Amsterdam - najliberálnejšie mesto Európy

Hrad Vršatec - miznúci v lese

Lúka pod hradomMyslel som si, že stredné a horné Považie dôkladne poznám a nič ma už tu u nás nemôže prekvapiť, ale mýlil som sa. Stačilo pri Ilave na diaľnici smerom na Žilinu otočiť hlavu do ľava a to skalné bralo nemohlo ostať nepovšimnuté. No a čože to je za skalný útvar? Vršatské bralo. A ako taká strategická vyvýšenina, nemohol obísť pozorné oko staviteľov hradov v 13. storočí.
Čítať ďalej: Hrad Vršatec - miznúci v lese

Veľký Fatranský Kriváň

Fatranská jeseňKriváň v našom povedomí znamená symbol nášho národa, ale to sa jedná o Tatranský Kriváň. Fatranský Kriváň a s ním celý hlavný hrebeň Malej Fatry je nádherným kútom našej malej krajiny. A najvyšším bodom nášho najmenšieho Národného parku.

Čítať ďalej: Veľký Fatranský Kriváň

Hrad Trenčín

Hrad TrenčínHrad Trenčín je asi najznámejší slovenský hrad po bratislavskom. Je jeden z našich najkrajších, tretí najväčší a určite sa oplatí ho navštíviť. Rovnako ako historické mesto pod hradom.
Čítať ďalej: Hrad Trenčín

Veľký Rozsutec

Najvyšší z vrcholov RozsutcaMalá Fatra je raj pre turistov a ostatných milovníkov prírody. Poskytuje veľa možností a zaujímavostí.
Najznámejšie prírodné lákadlá sú asi Jánošíkové Diery , Tiesňavy a Šútovský vodopád .
Jednou z najkrajších turistických trás, podľa nás aj v celoslovenskom meradle, ktorých je mimochodom  v Malej Fatre neúrekom, je výstup na  Veľký celebrity sex tapes
Shemale Porn
animated porn
naked celebrities
mobile porn tubes
celebrity porn
gay cocks
hentai tentacle porn
gay fuck
naked celebrities
Rozsutec.

Čítať ďalej: Veľký Rozsutec

Strana 10 z 12

Phoca Facebook Comments